ВСТУП 2020: ПРОФОСВІТА

Професійно-технічна освіта – це можливість безоплатно опанувати професію за короткий проміжок часу (від 6 місяців до 3-х років), розпочати кар’єру вже під час навчання, отримувати стипендію та безкоштовний гуртожиток. Крім того, учні профтехів проходять оплачувану практику на підприємствах.

Вступна кампанія до закладів профосвіти у 2020 розпочинається у травні-червні й триває до 1 вересня. Докладні терміни та конкурсний відбір кожен профтех визначає у своїх Правилах прийому, які зазвичай розміщуються на сайтах закладів у розділах для абітурієнтів.  

Перелік профтехів у розрізі областей є на сайті Єдиної електронної бази з питань освіти.

Перш ніж подати документи до профтеху, корисно більше дізнатися про обрану професію і матеріально-технічну базу закладу, можливості для навчання за дуальною формою. Для цього можна відвідати його профорієнтаційні заходи або, наприклад,

День відкритих дверей (докладніше: http://bit.ly/dni-vidkritih-dverej).

 

Інформаційні матеріали про вступ у 2020:

  • для вступників: пояснять умови та правила вступу, переваги і кар’єрні можливості профосвіти, а також допоможуть оперативно відслідковувати етапи вступної кампанії;

  • для приймальних комісій: допоможуть змінити формат профорієнтації та спілкування з молоддю, відслідковувати динаміку вступу та дізнаватися про зміни.

Інформація на сайті МОН: https://mon.gov.ua/ua/tag/vstup-2020-profosvita

Наша адреса: 88000,м.Ужгород, ​вул. Сергія Мартина, 3 
​Тел/факс: (0312) 66-10-89,
61-66-14, 61-68-08
​​e-mail: UzhgorodPML@ukr.net
This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now