Бесіда на тему: «Поговоримо про дружбу»16 червня 2020 року вихователь Сочка А.І. провела з вихованцями групи С1 бесіду на тему: «Поговоримо про дружбу». Бесіда була присвячена Всесвітньому дню дружби.

Основні питання, які обговорювали учні: Хто такий друг? Яким має бути друг? Чи можуть домашні тварини бути друзями? Де можна шукати нових друзів? На чому «тримається» дружба? Хто такий найкращий друг? Чи може бути багато таких друзів? Що варто робити, коли здається, що у тебе немає друзів? Яке значення має дружба для життя?

Також учням було запропоновано згадати правила дружби, яких варто дотримуватися, щоб мати і не втрачати справжнього друга чи друзів.

Учні ділилися своїми думками про дружбу та її правила, детально обговорювали тему. Кожен згадував приклади зі свого життя, а також називали мультфільми, фільми, пісні, прислів’я та вислови, в яких висвітлюється дружба.

В ході розмови було визначено, дружба – це стосунки між людьми, засновані на взаємній допомозі, прихильності, спільності інтересів, поглядів, життєвих цілей; без друзів важко жити на світі.66 переглядів