Бесіда на тему: "Історія винекнення Різдвяних свят на Закарпатті".20 січня керівником гуртка "Я українець" було проведено бесіду на тему: Історія винекнення Різдвяних свят на Закарпатті.

Члени гуртка ділилися враженнями та своїми знаннями про святкування та традиції цих свят. Дві тисячі років тому перед новонародженою Дитиною з німим здивуванням схилилися юна Марія, сивоволосий Йосип і бідні пастухи. Вони побачили в Ньому світло Любові, схованої раніш від людей. Світло Любові опромінило початок нової ери.

Свято Різдва – найкрасивіше зимове свято. Православною Церквою воно відзначається 7 січня за новим стилем. Це свято приходить до людей морозної ночі в годину опівнічної храмової служби в сяйві свічок, у світлі зірок і гучному співі хору. Звуки дитячих голосів, що славословлять Бога, як ангельський глас, наповнюють торжеством Всесвіт. Небо і земля славлять Різдво Христове. На землі, хоча б ненадовго, запановує мир, а серця сповнюються доброю волею.


https://www.google.com/url?sa=t&source=web&rct=j&url=https://vseosvita.ua/library/prezentacia-na-temu-rizdvanij-vertep-395088.html&ved=2ahUKEwjE3Zq_uc_1AhUZhP0HHdhZDsQQFnoECAgQAQ&usg=AOvVaw2hSWRaH9FJ_WIKHRMsqBDr


5 переглядів