Бесіда, присвячена пам’яті Героїв Небесної Сотні

Оновлено: 24 лют. 2020


Не плачте, мамо, я іще живий, Хоча й лежу із кулею у грудях… А наді мною, юним, молодим Схилилися в скорботі люди… Я не помру, ніколи не помру, Мені в віках залишене безсмертя, Хоча і вас тепер не обійму Та я живу у всенароднім серці…


18-20 лютого 2020 року наша держава відзначає 6-ту річницю трагічних подій на Майдані, вшановує Героїв Небесної Сотні та учасників Революції Гідності. У ці дні згадують тих, хто загинув у боротьбі за кращу Україну – Героїв Небесної Сотні та Героїв, що полягли на Сході нашої країни. Вшануванню світлої пам'яті Героїв Небесної Сотні присвячено захід для учнів, які проживають у гуртожитку навчального закладу. Вихователі Сочка А.І, Свистак П.Ю., Гей Е.Т. та Рудая С.С. провели бесіду про подвиги українців, загиблих під час Революції Гідності.

Українські Ангели загинули за правду, свободу, незалежність своєї держави, і ціною жертовності показали, що наш український дух є незламним, а народ – нескореним. Безумовно, жодного з нас події, що відбувалися впродовж тих місяців, не залишили байдужими. Тяжкий шлях уже позаду, але емоції й спогади завжди житимуть у наших серцях. Ці декілька місяців назавжди переписали сторінки історії України.

Метою заходу було ознайомити молодь з подіями 2014 року а також виховання патріотичних почуттів.

СЛАВА УКРАЇНІ! СЛАВА ГЕРОЯМ! УКРАЇНА – ЦЕ НА ВСЕ ЖИТТЯ! УКРАЇНА – ПОНАД УСЕ!


16 переглядів