«Бібліотеки повні людей» – всеукраїнська інформаційно-просвітницька акція

Напередодні Всеукраїнського дня бібліотек, який відзначають 30 вересня, бібліотека ДНЗ УЦПТО долучилася до всеукраїнської інформаційно-просвітницької акції «Бібліотеки повні людей». Тут було проведено ряд заходів:

- 27.09.2019р. пройшов день відкритих дверей «Бібліотека – світ нових можливостей». В цей день бібліотеку відвідали учні перших курсів, для яких було підготовлено інформаційну годину «Твоя майбутня професія» та оформлено куточок «Майбутнього спеціаліста». Присутні познайомилися з фондом бібліотеки, бібліотечними послугами, картотеками, тематичними папками, книжковими виставками .


- Працівники бібліотеки провели презентацію книжкової інсталяції у вигляді фотозони «Я люблю читати».


- для користувачів бібліотеки було подано експрес-інформацію «Інтернет допомагає». В даній інформації вказані бібліотечні та освітянські сайти, які допоможуть при підготовці домашніх завдань та в написанні рефератів.

-30.09.2019р. феєрично пройшла акція «Відчуй себе бібліотекарем!» та «Виконай своє замовлення». Бібліотекарі пропонували відвідувачам спробувати побувати по той бік бібліотечної кафедри. Кожен бажаючий мав змогу відчути себе в ролі бібліотекаря, самостійно віднайти потрібну книжку на полиці, попередньо ознайомившись з бібліотечними фондами та заповнити свій читацький формуляр.

- Всіх присутніх зацікавила фотогалерея «На хвилях бібліотечного життя»

В цілому, святкування Всеукраїнського дня бібліотек пройшло цікаво та креативно.P.S. Дякуємо за вдячні відгуки наших користувачів, адже ми працюємо для Вас!

23 перегляд
This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now