«Бібліотеки повні людей» – всеукраїнська інформаційно-просвітницька акція

Напередодні Всеукраїнського дня бібліотек, який відзначають 30 вересня, бібліотека ДНЗ УЦПТО долучилася до всеукраїнської інформаційно-просвітницької акції «Бібліотеки повні людей». Тут було проведено ряд заходів:

- 27.09.2019р. пройшов день відкритих дверей «Бібліотека – світ нових можливостей». В цей день бібліотеку відвідали учні перших курсів, для яких було підготовлено інформаційну годину «Твоя майбутня професія» та оформлено куточок «Майбутнього спеціаліста». Присутні познайомилися з фондом бібліотеки, бібліотечними послугами, картотеками, тематичними папками, книжковими виставками .


- Працівники бібліотеки провели презентацію книжкової інсталяції у вигляді фотозони «Я люблю читати».


- для користувачів бібліотеки було подано експрес-інформацію «Інтернет допомагає». В даній інформації вказані бібліотечні та освітянські сайти, які допоможуть при підготовці домашніх завдань та в написанні рефератів.

-30.09.2019р. феєрично пройшла акція «Відчуй себе бібліотекарем!» та «Виконай своє замовлення». Бібліотекарі пропонували відвідувачам спробувати побувати по той бік бібліотечної кафедри. Кожен бажаючий мав змогу відчути себе в ролі бібліотекаря, самостійно віднайти потрібну книжку на полиці, попередньо ознайомившись з бібліотечними фондами та заповнити свій читацький формуляр.

- Всіх присутніх зацікавила фотогалерея «На хвилях бібліотечного життя»

В цілому, святкування Всеукраїнського дня бібліотек пройшло цікаво та креативно.P.S. Дякуємо за вдячні відгуки наших користувачів, адже ми працюємо для Вас!

23 перегляди