top of page

Бібліотечний Великдень!


Поки пишеться писанка, доти тримається світ…

В. СухомлинськийСвітлі і радісні дні Христового Воскресіння знову приходять на землю України, одвічні, як людське прагнення до гармонії, краси, радості і миру. Це світле і добре свято несе з собою віру, надію і любов. Сьогодні в умовах війни Великдень – це не лише весна, з цим святом пов’язані надії кожного українця на нашу Перемогу та відродження України. Всі ми чекаємо цей день з великими надіями та сподіваннями, що нарешті настане мир і спокій на нашій рідній землі.

Великоднім святам завжди передують великі приготування і багато праці: прибирання в оселях, шиття та вишивання нового одягу, фарбування та розпис яєць, випікання смачної паски та приготування святкової їжі. А ще – оздоблення своїх домівок великодніми сувенірами.

Готувались до Великодня і в нашій бібліотеці. У читальній залі оформлено виставку-інсталяцію «Великодні барви». Працівниками бібліотеки вдало підібрані книги, з яких майстерно викладено писанку, що є одним з основних символів Великодня.

Про історію цього свята, особливі ритуали та обрядовість, які притаманні саме Великоднім святам, про походження одного із важливих символів Великодня – писанку та як правильно її оздобити і пофарбувати, що потрібно покласти у великодній кошик – про все це ви дізнаєтесь із матеріалів, що експонуються на цій виставці.
10 переглядів

Останні пости

Дивитися всі

Comments


Якір 1
bottom of page