Виставка-екскурс «Мужність і відвага крізь віки»


Ніхто не здолає твій дух і свободу

Козацькому роду тримать булави,

Міцній, Україно, для щастя народу

Для вірних нащадків на славу живи!


Напередодні Дня Покрови Пресвятої Богородиці, який співпадає з Днем українського козацтва та Днем захисника і захисниць України в читальній залі бібліотеки ДНЗ УЦПТО оформлено виставку-екскурс «Мужність і відвага крізь віки». Тут представлені матеріали про історію українського війська та козацтва, козацькі літописи, інформація про видатних гетьманів, козацьку символіку та структуру війська запорозького.

В розділі виставки під назвою «Воїни АТО – наша гордість і сила», користувачі бібліотеки мають можливість ознайомитись із біографічними даними героїв Закарпаття, що віддали своє життя за Україну та інформаційними матеріалами про події в зоні АТО. Адже, запорізькі козаки і сьогодні надихають українських патріотів своїми прикладами жертовності, сміливості, рішучості і відваги. Козацтво стало символом прагнення українців до незалежності і свободи. З віків минулих козаки закликають нас боронити суверенітет України мудрістю, згодою, єдністю, братньою любов’ю.

В це світле свято бажаємо вам родинного щастя, сімейного затишку, козацького здоров’я, невичерпної енергії і миру!3 перегляди