Виховна година до Дня людей похилого віку

Класний керівник групи № 11 Соколівська О.А. провела виховну годину до дня людей похилого віку. Захід розпочався із перегляду відеоролика з інформацією: «Другий місяць осені починається з особливої дати. 1 жовтня у всьому світі відзначається Міжнародний день людей похилого віку, проголошений Генеральною Асамблею ООН. А в Україні це також і День ветерана.

Цей день – не лише можливість нагадати всім про людський обов’язок бути турботливими і милосердними до найповажнішої частини суспільства. Це і привід до роздумів щодо подальшої долі людства, його культури, взаємозв’язку поколінь».

Після перегляду відеоролика в групі розпочалась дискусія: «Хто ж такі «особи похилого віку» і чим маємо завдячувати їм?». Учні розповіли про своїх близьких похилого віку та зробили висновок, що це люди, найбільше багатство яких є досвід, знання, вміння, мудрість.

Класний керівник підвела підсумки дискусії: «Турбота про громадян похилого віку, ветеранів та інвалідів необхідна кожної хвилини не як відзначення святкової дати, а як повага до людей, які своєю багаторічною працею заслуговують на глибоку пошану нащадків.60 переглядів