
25.05.викладачем фізвиховання Пилипюк О.В.проведено виховну годину на тему:"Скейбординг у форматі відео-урок-бесіда.
Було розглянуто наступні питання:
1.Вимоги до катання на скейборді.
2.Правила виконання трюків на скейборді,тощо.
Звичайно ж, скейтбординг відноситься до жорстких видів спортивних занять. З урахуванням такої класифікації цього виду спорту, в першу чергу в навчанні бачиться формений екіпірування скейтери:
-якісні кросівки для скейта.
-міцний надійний шолом.
-наколінники і налокітники (захисні накладки).
Важливо сказати, що перш ніж спробувати навчитися трюкам, які вимагають серйозних навичок, почни з основ катання на скейтборді і трюків у флеті (на рівній поверхні -- ред.). Вони допоможуть тобі виробити почуття дошки і прокачати рівновагу. Пам'ятай, що скейтбординг -- небезпечне заняття з точки зору травм. І якщо ти невпевнено стоїш на дошці, ризик отримати розтягнення зв'язок, переломи і струс, значно зросте.
Щойно ти знайдеш впевненість і навчишся впевнено стояти на дошці, навчися нахилятися і присідати, зберігаючи при цьому швидкість. Тоді ти будеш готовий опанувати ці базові трюки.
Перше і головне -- навчися їздити в зворотній стійці.
Катання в зворотній стійці або switch -- саме по собі не є трюком. Але це одна з тих технік, яким тобі потрібно навчитися, якщо ти в майбутньому розширятимеш спектр трюків в своєму арсеналі. Switch -- це просто катання з протилежною опорною ногою, ніж зазвичай. Наприклад, якщо ти зазвичай ставиш ліву ногу попереду, відштовхуючись правою, то при switch твоя права нога буде попереду, відштовхуватися ти будеш лівою. Вивчивши цю техніку, в майбутньому для тебе відкриється маса нових можливостей і трюків.



