Виховний захід «Вишиванка єднає всіх українців»


Стало традицією щороку відзначати День вишиванки в ДНЗ «УЦПТО» у третій четвер травня. Цього року свято вишиванки припало на 20 травня.

Керівник гуртка «Я – українець» Соколівська О.А. провела виховний захід «Вишиванка єднає всіх українців».

Мета заходу: розширити та збагатити знання учнів про особливості національного одягу українського народу, зокрема , вишитої сорочки, її значимість; формувати уявлення про те, що вишиванка – це сімейний оберіг, що передавався від покоління до покоління віками; виховувати повагу до праці та прищеплювати любов до народних традицій.

Під час виховного заходу учні переглянули відео фільм «День вишиванки. Історія свята. Особливості вишиванок різних регіонів України». Свято вишиванки було запропоновано не так давно, у 2006 році, студенткою Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича Лесею Вороною.З того часу ця традиція вже встигла міцно закріпитися і у свідомості учнів та працівників ДНЗ «УЦПТО». Всі охочі прийшли на роботу та на навчання у гарних вишитих сорочках.

Виховний захід розпочався конкурсом «Найкраща вишиванка», у якому взяли учні 21 – ї групи: Полукаров О., Йордан Б., Швенда М., Лупей Р. та Репка В.. Пролунали пісні «Українська вишиванка», «Два кольори», «Мамина сорочка». Завершився захід історичною вікториною та презентацією проєкту «Вишиванка єднає всіх українців».

Вітаємо з Днем вишиванки! Приєднуйтесь до нас!
6 переглядів