top of page

Виховний захід до Дня кримського спротиву російській окупації.


27 лютого 2023 року класний керівник Шуба Оксана Юріївна провела в групі № 13 виховний захід до Дня кримського спротиву російській окупації.

Вона розповіла своїм вихованцям про те, що ця пам’ятна дата присвячена річниці мітингу кримських татар та українців у місті Сімферополі на підтримку територіальної цілісності України. Через незадовільні заходи безпеки, вжиті правоохоронцями, між проукраїнськими та проросійськими учасниками мітингів сталися сутички, у результаті чого загинули 2 людини. Цей мітинг став символом героїзму та відданості Українській державі й національній ідеї.

Цьогоріч ця дата, як ніколи, сильно резонує із тим, що відбувається навколо. Той спротив, що його у 2014 році почали найхоробріші та найвідданіші мешканці Криму, тепер чинить без перебільшення уся країна. Сьогодні день, коли ми стоїмо пліч-о-пліч супроти повномасштабної російської агресії, коли б’ємося за кожен клаптик рідної землі, і коли без вагань знищуємо тих, хто на цю землю непрохано прийшов. Кримський спротив - це наш символ і дороговказ, це наша сила і нагадування, як важливо бути вірним цінності свободи.

Мета даної години спілкування – виховувати у здобувачів освіти почуття патріотизму, любові до свого народу, його історії та героїчного минулого.

На завершення, всі дійшли висновку, що ми обов’язково витримаємо російську навалу та повернемо український Крим.

Слава героям кримського спротиву! Слава Збройним силам України!

Слава Україні!

10 переглядів

Останні пости

Дивитися всі

Commenti


Якір 1
bottom of page