Виховний захід до Дня пам’яті героїв Крут


28 січня 2022 року класний керівник Шуба Оксана Юріївна провела в режимі он-лайн, за допомогою відеоконференції в ZOOM, в групі № 33 виховний захід до Дня пам’яті героїв Крут.

Викладач розповіла своїм вихованцям про те, що український народ щороку вшановує пам’ять молодих борців за волю, полеглих під залізничною станцією Крути. Ця битва стала символом героїзму та відданості Українській державі й національній ідеї.

Мета даної години спілкування – виховувати у здобувачів освіти почуття патріотизму, любові до свого народу, його історії та героїчного минулого.

Цей пізнавальний відеолекторій продовжився спільним переглядом окремих кадрів з фільму «Лист без конверта», що справило на учнів неабияке враження. Відчуттями та емоціями після перегляду фільму вихованці ділилися один з одним під час відеоконференції.

На завершення, всі дійшли висновку, що кожен громадянин повинен усвідомити, що відважні юнаки , ціною власного життя продемонстрували символ героїзму та самопожертви молодого покоління у боротьбі за незалежність України.

Вічна пам'ять Героям України!

3 перегляди