Виховний захід «Крути – бій за майбутнє»

Оновлено: 29 січ. 2021
28 січня 2021 р. керівник гуртка «Я – українець» Соколівська О.А. провела виховний захід «Крути – бій за майбутнє».

Мета заходу: ознайомити гуртківців із правдивою сторінкою в історії українського визвольного руху та вшанувати пам'ять Героїв Крут та Героїв сьогодення. 29 січня 1918 року відбувся бій під Крутами, що став символом героїзму молодого покоління в боротьбі за свободу і незалежність Української народної республіки.

Виховувати учнів на прикладі героїчного подвигу молодих студентів – патріотів, що віддали своє життя «за Україну за її волю», почуття патріотизму та національної свідомості, любові до українського народу, його історії, гордості за минуле та сучасне.

Під час виховного заходу учні переглянули і обговорили документальні фільми: «29 січня – День пам’яті Героїв Крут: історія бою та долі учасників», «На Аскольдовій могилі. Перепоховання Героїв Крут відбулось 19 березня у 2017 році. Також було висаджено липи.

Учень Йордан Богдан (група № 21) прочитав напам’ять вірш українського поета Павла Тичини «Пам’яті тридцяти». Потім гуртківці подивились також фрагменти сучасного художнього фільму «Крути - 1918». Ці фільми справили на учнів неабияке враження – усі гуртківці піднялися без нагадування і вшанували пам'ять Героїв Крут та Героїв, які загинули на Сході України у 2014 – 2021 рр. хвилиною мовчання. Гуртківці пов’язали цю історичну подію, яка відбулась 102 роки тому у минулому із сьогоденням - із захистом територіальної цілісності України і обороною Донецького аеропорту та зробили висновок: українці – сильна нація, готова захищати свою Батьківщину та свої ідеали.

11 переглядів