Виховний захід «Щаслива посмішка мого дитинства» до міжнародного Дня захисту дітей


1 червня 2021 року класний керівник Шуба Оксана Юріївна провела в групі № 23 відкритий виховний захід «Щаслива посмішка мого дитинства» до міжнародного Дня захисту дітей. Оксана Юріївна розповіла своїм вихованцям про те, що це свято заснували в 1949 році у Парижі рішенням конгресу Міжнародної демократичної федерації жінок. А в Україні його відзначають з 1998 року.

Година спілкування відбулася у форматі виховної дискусії, діалогу. Вихованці взяли активну участь у підготовці та проведенні даного заходу. За їх ініціативою було проведено флешмоб "Щаслива усмішка мого дитинства", під час якого вони переглядали дитячі фото, свої та друзів, згадуючи приємні моменти. Під час години спілкування, учні ділилися своїми думками, чому і від чого слід захищати дітей сьогодні. Також не оминули увагою той факт, що велику кількість малих громадян на сході нашої країни було позбавлено щасливого дитинства, за період гібридної війни протягом останніх семи років. Багато з них втратили домівки, осиротіли, були позбавлені можливості ходити до школи, на території Донецької та Луганської областей загинуло більш як 240 дітей, ще 56 пропали безвісти, отримали поранення і травми, за даними різних джерел, від 167 до понад 500 малолітніх громадян України.

Класний керівник завершила своє неформальне спілкування з вихованцями меседжем,який наголошує, що тільки через любов і піклування ще з раннього дитинства потрібно виховувати в дитині повагу до прав, якими вона наділена, а саме: на життя, здоров’я, освіту, на захист від фізичного та психологічного насильства, на інтелектуальний та культурний розвиток, для того, щоб вона виросла здоровою, мудрою, і сприяла розвитку благополучного суспільства.


9 переглядів