Виховний захід «Щаслива родина – щаслива батьківщина!» до міжнародного Дня сім'ї


14 травня 2021 року класний керівник Шуба Оксана Юріївна провела в групі № 23 відкритий виховний захід «Щаслива родина – щаслива батьківщина!» до міжнародного Дня сім'ї. Вона розповіла своїм вихованцям про те, що цей День відзначається щорічно 15 травня. Його було встановлено Міжнародною асамблеєю ООН у1993 році, з метою звернути увагу громадськості різних країн на численні проблеми сім'ї.

Під час години спілкування учні розповіли, що на їхню думку дуже часто в сучасних родинах через те, що мама і батько протягом дня багато часу відводять роботі, хатнім справам, соцмережам, телевізору, інтернету, хобі тощо, тому один одному та дітям приділяють дуже мало уваги. Саме через нестачу спілкування здебільшого виникають непорозуміння і проблеми в сім'ї.

Вихованці взяли активну участь у підготовці та проведенні даного заходу. Розповідали про сімейні традиції вдома. Будували плани, ділилися баченням своєї майбутньої родини. Згадували українські народні приказки та прислів’я про сім'ю.

Класний керівник завершила своє неформальне спілкування з вихованцями тим, що сім’я, як основний елемент суспільства, була і залишається берегинею людських цінностей, культури та історичної спадкоємності поколінь, чинником стабільності і розвитку. Завдяки родині міцніє і розвивається держава, зростає добробут народу. З сім’ї починається життя людини, тут відбувається формування її як громадянина. Вона - джерело любові, поваги, солідарності та прихильності, те, на чому будується будь-яке цивілізоване суспільство, без чого не може існувати людина.

1 перегляд