Всесвітній день безпечного Інтернету8 лютого 2022 року у світі відзначається День безпечного Інтернету (Safer Internet Day) під гаслом “Разом для найкращого Інтернету”.

Цей день проводиться з метою залучити до дій кожного та кожну, хто відіграє свою роль у створенні кращого Інтернету для всіх, зокрема, наймолодших користувачів. Більш того, це запрошення для всіх до поважливого онлайнового спілкування задля забезпечення найкращого цифрового досвіду.


День безпечного Інтернету надає унікальну можливість для проведення заходів з безпеки онлайн разом зі всім світом: як у закладі освіти, бібліотеці, громадській організації, так й в органах влади, бізнесових організаціях. Щороку до Дня безпечного Інтернету в Україні, як і у всьому світі, приєднується все більше організацій.

З такої чудової нагоди викладачем інформатики Завадським І.В. було проведено дистанційно онлайн-бесіди з учнями груп І-ІІ курсів.

Учні прийняли участь у жвавому обговоренні такої події, бесіда набула позитивного, науково-популярного формату, а також переглядом фрагментів популярних художніх фільмів такої тематики.
2 перегляди