Відзначення нагородами кращих із кращих педагогів області


Напередодні професійного свята, 3 жовтня, в Закарпатському обласному палаці дитячої та юнацької творчості «ПАДІЮН» привітали з професійним святом велику освітянську спільноту краю та відзначили нагородами кращих із кращих педагогів області. Вихованці «ПАДІЮНу» подарували присутнім яскраві концертні номери.

Відкриваючи свято, Ганна Сопкова, директор департаменту освіти і науки обласної державної адміністрації, акцентувала увагу присутніх на пріоритетах, визначених Міністерством освіти і науки України на найближчі роки: реформування дошкільної галузі, пришвидшення реформи Нової української школи, у тому числі створення опорних закладів освіти, модернізація професійної (професійно-технічної) освіти і затребуваність кожного випускника на ринку праці, нові підходи до організації роботи закладів вищої освіти та підтримка розвитку науки. Так чи інакше, а робота кожного педагога спрямована на реалізацію головного завдання освітньої галузі – навчання і виховання кожної одної дитини. І за свою відповідальну повсякденну працю кожен педагог заслуговує на гідну оцінку результатів своєї роботи та найщиріші слова подяки від своїх вихованців!

Заступник голови обласної державної адміністрації Ольга Травіна побажала педагогам здоров’я, наснаги, терпіння, благополуччя та добробуту в сім’ях, успіху у їх нелегкій справі навчання і виховання майбутнього покоління.

До Дня працівників освіти традиційно відзначено обласною педагогічною премією імені Августина Волошина.

Почесною грамотою департаменту освіти і науки обласної державної адміністрації відзначено 18 кращих вчителів закладів освіти обласного підпорядкування та 16 майстрів виробничого навчання закладів професійної (професійно-технічної) освіти області.

Адміністрація та весь педагогічний колектив ДНЗ УЦПТО щиро вітає майстра виробничого навчання Рейпаші Василя Івановича з почесною відзнакою – грамотою департаменту освіти і науки обласної державної адміністрації.

26 переглядів