Відкрита виховна година на тему: «Не паліть - це шкодить моєму здоров’ю»


18 листопада 2021 року класний керівник групи №24 Петрунь В.В. провела відкриту виховну годину на тему «Не паліть- це шкодить моєму здоров’ю» до Міжнародного дня відмови від паління , який відзначають в третій четвер листопада.

Мета заходу: донести до свідомості здобувачів освіти, що шкідливі звички є основною причиною порушення здоров’я; інформування учнівської молоді про негативний вплив тютюну на здоров’я не лише того, хто палить, але й оточуючих; привернення уваги до власного здоров’я; популяризація здорового способу життя; допомога у формуванні особистої думки щодо паління та розвиток позитивних якостей, необхідних для повноцінного життя; попередження паління серед підлітків та учнівської молоді та формування негативного ставлення до цієї згубної звички.

Під час виховної години здобувачі освіти прослухали інформацію про згубний вплив паління, про склад сигарети та тютюнового диму, поговорили про шкідливі та корисні звички, про шкоду пасивного паління. Група №24 пройшла анонімне анкетування «Моє ставлення до паління» з метою виявлення причин паління здобувачів освіти.

Здобувачі освіти виконували такі інтерактивні вправи: заповнювали асоціативний плакат «Паління», грали в гру «Шнурівка» висловлюючи свою думку та аргументи «за» і «проти» тютюнопаління, а також виконували вправу «Порахуй» і дізналися скільки можна витратити коштів в рік випалюючи одну пачку сигарет в день.


4 перегляди