Відкритий виховний захід до Дня пам’яті Героїв Небесної Сотні.


19 лютого 2021 року класний керівник Шуба Оксана Юріївна провела в групі № 23 відкритий виховний захід до Дня пам’яті Героїв Небесної Сотні. Вона розповіла своїм вихованцям про те, що цей День відзначається щорічно 20 лютого згідно з Указом президента України від 11 лютого 2015 року «Про вшанування подвигу учасників Революції Гідності та увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні».

Саме в ці дні сім років тому під час Революції Гідності протистояння між українським народом і тодішнім режимом сягнуло свого апогею.

В Києві силовики жорстоко били палицями та розстрілювали протестувальників за те, що вони відстоювали честь, волю та своє право бути Українцями. Вони були різними за віком, статтю, освітою, з різних куточків України та з-за кордону. Ці юні хлопці, чоловіки та жінки вже ніколи не повернуться додому, не обіймуть близьких, не посміхнуться друзям. Вони загинули за правду, за свободу, незалежність своєї держави. До уваги учнів були запропоновані відеоматеріали з кадрами розправи над мирними громадянами та з розповідями очевидців тих сумних подій.

Класний керівник завершила своє неформальне спілкування з вихованцями тим, що Небесна сотня ціною жертовності показали, що наш український дух є незламним, а народ – нескореним. Тяжкий шлях уже позаду, але емоції й спогади завжди житимуть у наших серцях. Кожен громадянин України повинен пам’ятати шляхетний вчинок Небесної сотні. Адже вони віддали своє життя за нас. Наприкінці години спілкування, викладач та учні вшанували світлу пам'ять загиблих героїв хвилиною мовчання.

Вічна пам'ять Героям України!8 переглядів