Відкритий виховний захід до Міжнародного Дня ООН


22 жовтня 2019 року класний керівник Шуба Оксана Юріївна провела в групі № 13 відкритий виховний захід до Міжнародного Дня ООН, що відзначають у світі 24 жовтня.

Мета даної години спілкування: надати учням інформацію про це міжнародне свято, його зміст і значення, формувати у них активну життєву позицію, виховувати розуміння того, що майбутнє світу залежить від справ і думок людини.

Оксана Юріївна розповіла своїм вихованцям про історію виникнення Дня ООН, і про те, чому його було започатковано. А саме: щоб позбавити прийдешні покоління від нещасть війни, утвердити віру в основні права людини, у гідність і цінність людської особистості, у рівноправність чоловіків і жінок, у рівність прав більших та малих націй, підтримувати мир, розвиток прав людини і верховенства права. Класний керівник додала, що в Організації Об’єднаних Націй працюють миротворці, які займаються роззброєнням воюючих сторін, медики, що доставляють ліки, співробітники з надання надзвичайної допомоги біженцям тощо. Саме тому їх підтримка, на сьогоднішній день, просто необхідна нашій країні.

Класний керівник завершила своє неформальне спілкування з вихованцями висновком, що відмова від насильства і воєн є необхідною умовою для подальшого розвитку і виживання людства на Землі.
232 перегляди