Відкритий урок з предмета «Захист Вітчизни» для слухачів ЗІППО


05.03.2020 р. викладач-методист Тегза Михайло Васильович провів у групі № 10 відкритий урок з предмета «Захист Вітчизни» для слухачів, які проходять курсову підготовку в Закарпатському інституті післядипломної педагогічної освіти. Тема уроку: «Стройові прийоми і рух без зброї». Урок проходив на стройовому майданчику. Метою уроку було: навчити учнів виконувати стройові прийоми в русі, виховувати дисциплінованість і уважність, розвивати логічне мислення.

Також на урок були запрошені військовослужбовці Ужгородського зонального відділення військової служби правопорядку, які надали необхідне спорядження та продемонстрували правила та прийоми його застосування учням. Перед присутніми виступив учасник бойових дій з числа слухачів, який розповів про свою участь у бойових діях на сході України.

За підсумками уроку присутні слухачі та методист ЗІППО О.М.Таран дали високу оцінку проведеному заняттю. Слід зауважити, що такі відкриті уроки Михайло Васильович проводить не вперше. Вже є доброю традицією, що викладач з великим педагогічним стажем демонструє свої здобутки на рівні області, розповсюджує педагогічний досвід, подає приклад колегам, які цей досвід ретельно вивчають та поповнюють власні скарбнички методичних напрацювань.20 переглядів