Відкритий урок фізичної культури для учнів з особливими освітніми потребами групи № С1


24 січня викладач Безштанько Марина Анатоліївна провела відкритий урок фізичної культури для учнів з особливими освітніми потребами, віднесених до спеціальної медичної групи № С1 на тему: «Гімнастика».

Урок був присвячений корекції найбільш поширених дефектів (порушення постави, ходи, слабкість м’язів черевного преса, тулуба, кінцівок). Метою уроку було формування здорового способу життя та подальшої соціалізації учнів.

Навчальна мета уроку полягала у засвоєнні рухових навиків та вмінь, необхідних для нормальної життєдіяльності; формуванні системи елементарних знань про здоровий спосіб життя. Також – розвиток координації учнів, підвищення рівня їхньої тренованості шляхом виконання вправ різноманітними способами (активно, з допомогою, пасивно).

Виховна мета уроку: формування здорового способу життя, усвідомлення, що заняття лікувальною фізкультурою дають можливість компенсувати вади фізичного розвитку.

В ході уроку учні виконували вправи за допомогою гімнастичних палиць на гімнастичних ковриках, лавицях, із м’ячиками тощо.

Урок пройшов у дружній, невимушеній атмосфері, викладач уважно слідкувала за розпроділом фізичного навантаження, станом здоров’я учнів, допомагала виконувати вправи.

Урок отримав схвальні відгуки присутніх колег.

6 переглядів