Віртуальна виставка:"Ми не зганьбили славу наших предків,нових Героїв дали небесам…"


Майдан ридав, а сотня в небо йшла,

Один за одним, наче янголята…

Тут, на землі прощались матері,

А в небі зустрічалась Божа Мати

М.Сковронська

Пам'ятний День Героїв Небесної Сотні – 20 лютого встановлено указом Президента України з метою увічнення великої людської, громадянської і національної відваги та самовідданості, сили духу і стійкості громадян, завдяки яким змінено хід історії нашої держави.

Долучаючись до вшанування пам’яті Героїв Небесної Сотні бібліотека Державного навчального закладу «Ужгородський центр професійно-технічної освіти» пропонує ознайомитись із книжковою виставкою « Ми не зганьбили славу наших предків, нових Героїв дали небесам…». В експозиції представлені документи з фондів бібліотеки, книги і публікації в журналах та збірниках розкажуть про тих, хто не побоявся куль і кийків, поклав своє життя за рідну Україну, показав всьому світові, що українці ніколи не стануть на коліна.

Безсмертні душі вбитих і закатованих відійшли у небеса, але вони вічно житимуть в народній пам’яті, бо «Герої не вмирають!»

Тож, будьмо гідними пам’яті наших Героїв! Завдяки нашій згуртованості, незламності духу, над нашою Батьківщиною запанує мирне небо, а в наші домівки прийде радість, злагода та впевненість у завтрашньому дні!


Майдан ридав. А сотня в небо йшла,

Один за одним, наче янголята…

Боліли рани та вже не болять,

Жовто-блакитний стяг покрив їх тіло.

Один за одним шикувались в ряд,

Героїв сотня в небо полетіла…

8 переглядів