Дебальцеве – п’ята річниця виходу сил АТО з Дебальцевого

Оновлено: 19 лют. 2020


Мужність і героїзм, доблесть і слава, відвага і честь – саме ті чесноти, які характерні для героїв сьогодення, учасників АТО (ООС). На їх долю випало багато випробувань, однак вони завжди долали їх з гідністю, а інколи і ціною власного життя.

Війна – це зараз не слово, а реальність. Кожен із нас хоче миру. Мир, незалежність та цілісність держави завойовують для нас справжні герої.

З метою вшанування пам’яті борців за свободу і незалежність України учасників героїчних боїв 15-18 лютого 2015 року при Дебальцеві, в ДНЗ «УЦПТО» проведена зустріч з військовослужбовцями Ужгородського гарнізону, які розповіли здобувачам освіти, які проживають у гуртожитку, про бій за Дебальцеве, про героїзм і мужність українських солдат, про їх здатність міцно стояти на захисті рідної землі та рухатись вперед. На завершення бесіди було переглянуто відеоролик про бої за Дебальцеве.

18 лютого представники навчального закладу прийняли участь у міських заходах, щодо вшанування військовослужбовців, які брали участь у захисті Дебальцівського плацдарму. У військовій частині на Алеї Героїв вшанували загиблих та разом з учасниками заходу пройшли на Пагорб Слави, де відбулося покладання квітів.
26 переглядів