День працівників освіти і День професійно-технічної освіти України


Мабуть, не випадково День працівників освіти і День професійно-технічної освіти України майже завжди співпадають і змінюють одне одного. Адже в системі професійно-технічного навчання працювали і працюють найкращі педагоги – викладачі, майстри виробничого навчання й методисти, які свої знання, досвід і натхненну працю спрямовують на виховання гідних своєї країни громадян та забезпечують високоякісну професійну підготовку учнівської молоді.

З нагоди святкування Дня професійно-технічної освіти України та відзначення 80-ї річниці утворення системи професійно-технічної освіти Закарпаття, в бібліотеці ДНЗ УЦПТО представлено цикл книжкових виставок під назвою «Сьогодення професійно-технічної освіти». Тут користувачі бібліотеки мають можливість ознайомитись із матеріалами, які висвітлюють актуальні проблеми теорії та історії професійно-технічної освіти, розміщено матеріали про професійні здобутки колективів та окремих працівників професійно-технічних навчальних закладів нашого краю.

Бібліотека ДНЗ УЦПТО щиро вітає працівників профтехосвіти області зі святом!

Зичимо вам міцного здоров’я, життєвих сил, наснаги, щирої радості, добробуту і здійснення мрій. Нехай ваші вихованці стануть яскравими особистостями, справжніми фахівцями, патріотами та справжніми громадянами, які прославлятимуть своїми гідними справами нашу область та Україну!7 перегляд
This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now