День працівників освіти і День професійно-технічної освіти України


Мабуть, не випадково День працівників освіти і День професійно-технічної освіти України майже завжди співпадають і змінюють одне одного. Адже в системі професійно-технічного навчання працювали і працюють найкращі педагоги – викладачі, майстри виробничого навчання й методисти, які свої знання, досвід і натхненну працю спрямовують на виховання гідних своєї країни громадян та забезпечують високоякісну професійну підготовку учнівської молоді.

З нагоди святкування Дня професійно-технічної освіти України та відзначення 80-ї річниці утворення системи професійно-технічної освіти Закарпаття, в бібліотеці ДНЗ УЦПТО представлено цикл книжкових виставок під назвою «Сьогодення професійно-технічної освіти». Тут користувачі бібліотеки мають можливість ознайомитись із матеріалами, які висвітлюють актуальні проблеми теорії та історії професійно-технічної освіти, розміщено матеріали про професійні здобутки колективів та окремих працівників професійно-технічних навчальних закладів нашого краю.

Бібліотека ДНЗ УЦПТО щиро вітає працівників профтехосвіти області зі святом!

Зичимо вам міцного здоров’я, життєвих сил, наснаги, щирої радості, добробуту і здійснення мрій. Нехай ваші вихованці стануть яскравими особистостями, справжніми фахівцями, патріотами та справжніми громадянами, які прославлятимуть своїми гідними справами нашу область та Україну!7 переглядів