Для успішної організації освітнього процесу задіюємо усі ресурси!


Не забуваємо і про електронні версії підручників. А допоможе в цьому сайт Державної наукової установи "Інститут модернізації змісту освіти".

Підручники та навчальні посібники для здобувачів професійної (професійно-технічної) освіти знаходимо за посиланням:


https://lib.imzo.gov.ua/pdruchniki-ta-navchaln-posbniki.../


Бібліотека ДНЗ УЦПТО пропонує вам скористатися електронними підручниками (посібниками). Кожен громадянин нашої держави має право на освіту згідно зі ст.53 Конституції України й Законом України «Про освіту». Держава зобов’язується забезпечити цим правом усіх здобувачів освіти, надаючи, тим самим, доступ не тільки до друкованих, але й до електронних версій підручників і посібників, рекомендованих Міністерством освіти і науки України.

Тому право користування електронним підручником не може обмежуватись ніяким чином, відповідно, вільне завантаження текстових, сканованих та інших версій підручників (посібників) є повністю законним. Єдиний виняток: завантажені вами електронні книги суворо забороняється копіювати та поширювати через мережу Інтернет для загального користування, згідно Закону України «Про авторське право і суміжні права», тому e-books можуть використовуватися виключно в особистих цілях.

Приємного та безпечного вам навчання!


8 перегляд