top of page

До Всесвітнього дня авіації та космонавтики.


12 квітня все людство відмічає Всесвітній день авіації та космонавтики. Це свято з'явилось на честь першого польоту у космос людини і тим самим воно підкреслює нестримну жагу людського роду до пізнання нових знань. Викладачем фізики і астрономії О.М. Феделеш було проведено бесіду зі здобувачами освіти на тему « Розвиток авіації та космонавтики в Україні». Україна, як справжня космічна держава має чималу кількість видатних творців та теоретиків космонавтики. Її вчені багато зробили для розвитку світової космічної науки. Під час бесіди здобувачів освіти ознайомили з автобіографічними даними видатних конструкторів ракетно-космічної техніки, а також з біографією першого космонавта незалежної України – Леоніда Каденюка

Україна є визнаною в світі космічною державою. За роки незалежності Україна впевнено посіла своє місце серед провідних космічних держав світу. Вона входить до п'яти провідних країн на ринку космічних послуг і технологій. Сьогодні ми випускаємо найрізноманітніші ракетоносії.

Від "космічної малолітражки” - типу "Циклон-3” (супутники до 600 кг), до важкої "космічної фури” "Зеніт-2 SLВ”, здатної вивести на орбіту до 14 тонн. На базі балістичної ракети SS-18 "Сатана” створено мирні космічні носії серії "Дніпро”.

Досягнення України в ракетно-космічній галузі дозволили їй разом із США, Росією та Норвегією взяти участь у спільному міжнародному проекті «Морський старт» для запуску в Тихому океані космічних супутників різного призначення. Крім того, наша країна бере участь у міжнародних проектах створенні носіїв Antares та VEGA.


3 перегляди

Останні пости

Дивитися всі

Comments


Якір 1
bottom of page