До Дня Героїв Небесної Сотні


18.02.2021 року керівник гуртка «Я – українець» Соколівська О.А. разом із

гуртківцями провела у рамках тижня національно – патріотичного виховання в ДНЗ «УЦПТО» виховний захід « Реквієм Небесній Сотні. Герої не вмирають»

Мета заходу: ознайомити учнів із хронологією подій на Майдані (листопад 2013 – лютий 2014 року) та довести: чому Революція Гідності стала одним із наймасштабніших протестів у новітній історії України, боротьбою українських громадян за свої права і демократичний європейський вибір, а Герої Небесної Сотні – уособленням людської, громадянської та національної відваги й самовідданості; виховувати в учнів на прикладах героїчного подвигу учасників Революції Гідності та Героїв Небесної Сотні почуття гідності та патріотизму.

Під час проведення заходу учні переглянули документальні фільми «Майдан – хронологія подій», «Майдан – символ національної гідності», «Ангели Майдану» та увіковічнили пам'ять загиблих хвилиною мовчання. Прозвучала українська пісня «Плине Кача …». Учні прослухали вірш «Небесна Сотня воїнів Майдану» поетеси Тетяни Домашенко.

Підсумки виховного заходу: «Небесна Сотня» стала для всієї України не лише символом жертовності, героїзму та патріотизму, а й прикладом та джерелом натхнення для наших воїнів, які гідно захищають територіальну цілісність України на Сході, утверджуючи право людини на вільне життя.

Хай живе у віках людська пам'ять та слава загиблим Героям Небесної Сотні!
11 перегляд