«Закарпаття у мініатюрі» та старі вулички міста – екскурсія вихідного дня


08 березня учні групи С1 разом з вихователем Сочкою А.І. відвідали Закарпатський музей народної архітектури та побуту (Старе село), де мали змогу побачити Закарпаття в мініатюрі та пройшлися історичними вуличками старого Ужгорода.

У музеї-скансені учні мали змогу побачити дивовижні будови низинних і гірських районів краю: русинів-долинян, румунів, угорців, бойків і гуцулів.

Також учні ознайомилися також із закарпатськими інтер’єрами, які в музеї відтворюють побут закарпатців, безліччю цікавих експонатів: старовинним домашнім начинням, виробами народних умільців, знаряддями праці, святковим і повсякденним одягом, прикрасами. Особливу увагу учнів привернув водяний млин з села Колочава, кузня з села Дубове та народна школа, привезена з села Синевирська Поляна Міжгірського району.

Захоплено слухали розповідь про старовинну церкву Архангела Михайла, яка була побудована в селі Шелестові на Мукачівщині в 1777 році. Храм було споруджено невідомими майстрами «на око», без плану, без цвяхів і пили, а тільки за допомогою рук і сокири.

Учні з великим захопленням та цікавістю провели свій вільний час, а головне – з користю. Адже, історичні місцини старого міста, музейний простір, музейні експонати мають унікальну здатність впливати на інтелектуальні, вольові та емоційні сторони особистості. Вивчення історії краю та любов до рідного краю є складовою патріотизму, формування власного світогляду.

9 перегляд
Наша адреса: 88000,м.Ужгород, ​вул. Сергія Мартина, 3 
​Тел/факс: (0312) 66-10-89,
61-66-14, 61-68-08
​​e-mail: UzhgorodPML@ukr.net
This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now