Запрошуємо на ХІX радіодиктант національної єдності


ДНЗ «Ужгородський центр професійно-технічної освіти» запрошує всіх долучитися до акції єдності, що традиційно відбувається в День української писемності та мови.

Всеукраїнський радіодиктант національної єдності відбудеться 8 листопада об 11:00. Локація для написання диктанту­­ - кабінет української мови № 205.

Цього року правила радіодиктанту національної єдності зазнають змін.

Перевірити правильність написання диктанту можна буде вже за 15 хвилин після прочитання - текст оприлюднять на сайтах суспільного мовника: UA: Українське радіо та UA: Cуспільне мовлення.

Одразу після завершення диктанту всі охочі можуть надіслати свої роботи електронною поштою на адресу rd@nrcu.gov.ua, щоб узяти участь у конкурсі на найкращу роботу. Це потрібно зробити протягом 15 хвилин із моменту закінчення акції - тобто до оприлюднення тексту радіодиктанту.

Додатково відбудеться конкурс на найкращий твір. Тему твору оголосять на початку ефіру, об 11:00. Його, разом із текстом радіодиктанту, потрібно буде надіслати до 10 листопада на адресу: Київ, 01001, вул. Хрещатик, буд. 26, UA: Українське радіо або на електронну пошту rd@nrcu.gov.ua з поміткою «Твір». Десять найкращих творів відзначать призами.

Радіодиктант - це дуже простий і доступний кожному жанр колективної творчості. Він єднає усіх незалежно від віку, освіти, життєвого досвіду чи соціального статусу, дарує особливе відчуття причетності до творення спільної справи. Писати радіодиктант можна будь-де і будь з ким! Радіодиктант змушує наші серця завмирати в унісон на кожному розділовому знакові. Про це можна багато писати, але радіодиктант - це те, що варто хоча б один раз НАПИСАТИ.

Приєднуйтеся! Ми не перевіряємо грамотність, а єднаємося навколо мови!

8 переглядів