top of page

Зустріч з ветеранами праці

Оновлено: 8 жовт. 2023 р.
25 вересня 2023 року в ДНЗ «Ужгородський центр ПТО» розпочався Тиждень національно-патріотичного виховання, під час проведення якого заплановано багато різноманітних заходів, різних за формою, але спрямованих на виховання в учнівської молоді патріотизму, готовності до захисту України, любові до рідного краю, сім’ї, професії, друзів.

Розпочався Тиждень з цікавої зустрічі з представниками Ужгородського відділення Всеукраїнського об’єднання ветеранів праці. До закладу освіти завітали: голова об’єднання Гирявець Мирон Михайлович, Петро Петрович Матій – народний артист України, Попадюк Катерина Василівна, Поп Дмитро Іванович, Гривець Любов Михайлівна. Усіх поважних гостей об’єднує те, що свого часу вони закінчили професійно-технічні навчальні заклади та здобули робітничі професії. Так, Петро Матій, відомий співак, пройшов трудовий шлях від зварника до Народного артиста України.

Ветерани поділились з учнями І курсів своїми спогадами та міркуваннями, цікавими історіями з минулого, а Петро Матій заспівав чудові українські патріотичні пісні.

5 переглядів

Останні пости

Дивитися всі
Якір 1
bottom of page