Зустріч з представниками віддлілу прикордонної служби «Ужгород» Чопського прикордонного загонуЗ метою підвищення престижу військової служби, формування і розвитку мотивації, спрямованої на підготовку до захисту української держави ,служби у Збройних Силах України, до Державного навчального закладу «Ужгородський центр професійно-технічної освіти» завітали представники віддлілу прикордонної служби «Ужгород» Чопського прикордонного загону під керівництвом майора Богдана Чайки.

Прикордонники ознайомили присутніх з особливостями та перевагами служби. Вони зазначили, що державна прикордонна служба України є правоохоронним органом спеціального призначення з дуже розширеною структурою, в якій працюють люди з великим спектром спеціальностей та професій.

На зустріч із здобувачами освіти прикордонники прийшли із своїми помічниками - службовими собаками. Було продемонстровано, як вони знаходять різні заборонені предмети та затримують порушників кордону.

Представники прикордонної служби надали інформацію здобувачам освіти щодо вступу до Національної академії Державної прикордонної служби України ім. Богдана Хмельницького .

Всі учасники заходу отримали велике задоволення від спілкування . Здобувачі освіти ставили багато запитань, на які отримали вичерпні відповіді.


12 перегляд