З Днем матері!Мама – це єдина людина, яка любить тебе по-справжньому, просто за те, що ти є. Любов мами – затишне подвір’я, у якому завжди тепло і сонячно.

(К. Пірс)

По-літньому теплими ласкавими днями прийшов до нас травень. Завітав до кожної оселі, зігрів усе своєю лагідністю і приніс нам чарівне свято – Свято матері! Це свято має давню і цікаву історію. Пов’язана вона з долею американки Анни Джар-віс. Дівчинка рано втратила найдорожчу у світі людину – маму. Серед кривдних сирітських буднів вимріяла Анна думку: людям необхідно мати один день на рік, коли всі разом будуть вшановувати матір-неньку, Землю-матір, Матір Божу. На її клопотання 1914 року Конгрес США встановив нове державне свято –День матері, а пізніше його узаконило ще чимало країн. В Україні це свято відзначають у другу неділю травня.

В гуртожитку ДНЗ «Ужгородський центр професійно-технічної освіти» вихователями проведена бесіда з учнями із числа дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування на тему «Мамо – ти найкраща». Учні розглянули традиції та обговорювали звичаї свята Дня матері. Кожен із учасників розповів про свою матір, читали вірші різних авторів про маму, а дехто прочитав свої вірші, листи, які написані найріднішій людині, яка подарувала їм життя – матері, хоч її поряд і немає. Особливо вразив своєю щирістю вірш учня Михайла Щоки, написаний мамі.Материнство – це щастя і благословення, яке Бог дає людям. А ще – велика відповідальність і важка праця! Всім матерям вільної і незалежної України бажаємо, щоб вас любили і цінували ваші діти – найкращі на світі, добрі, розумні та успішні! Нехай не заростає стежка до батьківського порогу, хай діти приїжджають на свята і дарують вам свої усмішки, теплі і ласкаві слова та свою віддану і негасиму любов! Будьте щасливими і здоровими на радість своїм рідним! Хай буде мир і щастя на нашій рідній землі!

Кожна мати, без сумніву, – найкраща, наймиліша, найрідніша…

Слів замало, ви просто погляньте на цих прекрасних наших матусь…

51 перегляд