З днем профтехосвіти!


Шановні колеги,

прийміть щирі вітання з нагоди свята!


У системі професійно – технічної освіти завжди працювали і працюють найкращі фахівці, чудові викладачі,сучасні,креативні майстри виробничого навчання, котрі свої досвід, вміння, навички та професійні знання спрямовують на виховання достойних громадян та забезпечують справжню кваліфіковану підготовку робітничих кадрів на високому професійному рівні.

Система профтехосвіти пройшла великий непростий шлях. Безперечно, лише завдяки своїм робітникам вона реформувалася, вистояла і успішно розвивається.

Професійно-технічна освіта дорослих громадян – відповідальна і почесна місія центрів профтехосвіти,навчально-методичних центрів, державної служби зайнятості. Покликання професійно-технічних навчальних закладів – дарувати людям шанс, надію на кращі зміни в житті, на новий успіх, на можливість обрати свою професію. Отримуючи нову професію або підвищуючи кваліфікацію, слухачі закладів прохтехосвіти отримують унікальну нагоду самореалізуватися, забезпечити належний,гідний рівень життя собі та своїй родині, забезпечити своє майбутнє.

Сьогодні команда працівників системи профтехосвіти сповнена сил, наснаги і великої віри у справу,якою займається. Освітяни впевнено довели свою мобільність, здатність оперативно реагувати на стрімкі зміни ринку праці, успішно і креативно вирішувати поставлені завдання, виконувати професійну підготовку на високому сучасному рівні.

Життя невпинно рухається вперед, з’являються нові потреби та професії. Саме завдяки професійній освіті підвищується інтерес до робітничих професій, а реальні практичні навички і знання по-справжньому допомагають у житті.


Із святом Вас шановні колеги! Гарного настрою, доброго здоров’я, злагоди, миру і процвітання!

З повагою директор ДНЗ УЦПТО Сергій Тимко


3 перегляди