Книжкова виставка до Європейського Дня мов

Знати багато мов – означає

мати багато ключів до одного замку.

Вольтер

26 вересня відзначається Європейський день мов, як спосіб підтримки мовного різноманіття, двомовності кожного європейця та розвитку викладання мов у світі.

В наш час мова та комунікації як ніколи є важливою складовою суспільства. Вивчення мов відкриває людині шлях до нових перспектив, пізнання розмаїття культур світу. Знання багатьох мов – запорука успіху у житті, це шлях вдосконалення, це необхідність для українців, які прагнуть бути затребуваними у своїй професії, бути європейцями…

В Європейському Союзі нараховується 24 офіційні мови. Англійська мова вважається мовою світового спілкування: мовою політики, торгівлі, науки, комп’ютерних технологій, культури. Потім для українців важлива також польська мова – одна із найбільш поширених мов світу. Польща – наша найближча сусідка, її мова стає дедалі затребуванішою. Німецькою та французькою мовами необхідно володіти для спілкування з європейцями, які не знають англійську.

В рамках святкування Європейського дня мов, в читальній залі бібліотеки ДНЗ УЦПТО оформлено книжково-ілюстративну виставку-заклик «Багато мов – багато можливостей» «Many languages – many possibilities»

Матеріали виставки спрямовані на ознайомлення з різноманіттям європейських мов та мовним середовищем Європи, на стимулювання учнівської молоді до вивчення іноземних мов.

Друзі! Вивчайте іноземні мови! Європейський День мов призваний нагадати всім народам про те, що спілкування – це наше багатство. А знання іноземних мов – це можливість відкрити для себе новий світ, нову культуру, краще зрозуміти один одного!



94 перегляди