Книжкова виставка-заклик “СНІД: знати, щоб вижити”.


Хто попереджений,

Той захищений

Французьке прислів’я


1 грудня вся світова спільнота відзначає Всесвітній день боротьби зі СНІДом. Цього дня людство згадує про те, яку серйозну загрозу для життя людей несе ця глобальна проблема.

Чума 21-го століття, як часто сьогодні називають СНІД, була офіційно відкрита 5 червня 1981 року в Центрі контролю захворювань Сполучених Штатів Америки. Синдром набутого імунодефіциту в останні десятиліття поширюється зі швидкістю епідемії.

Вперше цей день відзначався 1 грудня 1988 року. Таке рішення затвердили на міжнародній зустрічі міністрів охорони здоров'я, які обговорювали необхідність обміну інформацією щодо ВІЛ-інфекції та СНІДу.

Наша бібліотека постійно займається популяризацією питань здорового способу життя та профілактикою шкідливих звичок серед молоді. Проблемам ВІЛ/СНІДу присвячена виставка-заклик “СНІД: знати, щоб вижити”. Матеріали, представлені на виставці, інформують про властивості цього вірусу, про ВІЛ-інфекції та шляхи поширення хвороби, про лікування і профілактику СНІДу, стан захворюваності на ВІЛ/СНІД в Україні і заходи проти епідемії.


16 переглядів