Книжкова виставка-порада «Грамотність – запорука успіху людини»Грамотність – фундамент,

на якому можна збудувати

подальший розвиток людини.

Відкриваючи доступ до книги,

вона дає можливість користуватися

скарбницею думки та знання,

що створені людством


До Міжнародного Дня грамотності в бібліотеці ДНЗ УЦПТО оформлено книжкову виставку-пораду під назвою «Грамотність – запорука успіху людини».

Починаючи з 1966 року ЮНЕСКО (Організація ООН з питань культури, науки та освіти) відзначає Міжнародний день грамотності, намагаючись саме в такий спосіб мобілізувати міжнародну суспільну думку та привернути увагу суспільства, щоб викликати його інтерес до активізації зусиль, спрямованих на розповсюдження грамотності – однієї з головних сфер діяльності ЮНЕСКО.

Традиція щорічно відзначати цей день започаткована відповідною рекомендацією Всесвітньої конференції міністрів освіти з ліквідації неграмотності, що відбулася в Тегерані у вересні 1965 року. Саме ця конференція рекомендувала оголосити 8 вересня, дату урочистого відкриття конференції, Міжнародним днем грамотності та святкувати його щорічно в усьому світі.

За допомогою книг, представлених на виставці, нашим читачам пропонуємо пригадати прості правила української мови та оцінити стан своєї грамотності. Адже, навчитися правильно говорити ніколи не пізно!10 переглядів