Книжкова виставка під назвою «МИР ПОТРІБЕН, як ніколи!»


Голубко біла, ти лети у світ,

Хай буде мир у небі голубому.

Бо ГОЛУБ МИРУ, кажуть з давніх літ,

Приносить радість родові людському.


Міжнародний день миру відзначається з 1968 року. Проголосив його папа римський Павло VI. Можливо, саме тому, що свято було «створене» священиком, основною думкою цього дня є теза: «Пробач, і ти отримаєш мир». Символом міжнародної солідарності всіх людей світу є дзвін миру. Його було відлито з тих монет, що були пожертвувані дітьми всіх континентів. На дзвоні зроблено напис, який проголошує приблизно таке: «Хай буде всезагальний мир в усьому світі».

Щороку цього важливого дня – Міжнародного дня миру, люди в усьому світі збираються, щоб знову вшанувати пам'ять жертв непорозумінь і конфліктів, а також заявити про власну готовність присвятити себе якнайшвидшому втіленню в життя давньої мрії людства.

Гарна, квітуча земля українська. Але зібралися темні хмари і над нашою волелюбною країною. Прикро і боляче кожній людині переживати за війну, що триває на сході. У той час, коли лунають постріли та проливається людська кров - це свято особливе. Цього дня низько схиляємо голову перед людьми, які підтримують найцінніше на цій планеті – мир, людське життя, право мати над головою мирне небо.

Тож, книжкова виставка під назвою «МИР ПОТРІБЕН, як ніколи!», яка представлена в бібліотеці ДНЗ УЦПТО, запрошує всіх бажаючих до перегляду. До уваги відвідувачів пропонуються твори відомих українських письменників, що розкривають значущість боротьби за мир. Представлена література патріотичного напрямку сучасних українських поетів, яка розкриє стремління народу та боротьбу до незалежності. Доповненням виставки є «Молитва за мир».

Виставка пропонує замислитися над глибокими питаннями війни і миру на Землі.36 переглядів