top of page

Книжково-ілюстративна виставка «Слов’янська писемність – безцінне надбання людства»


Ось воно – століть велике диво, Пошуки, мандрівки, відкриття... Прочитай, як зоряно й правдиво Книги ці змальовують життя.

В Україні, згідно з Указом Президента України від 17 вересня 2004 року № 1096, День слов’янської писемності і культури відзначається щорічно 24 травня в день вшанування пам’яті святих рівноапостольних Кирила й Мефодія, просвітителів, що відіграли визначну роль у розвитку й становленні слов’янського письменства і культури, покровителів Європи. З метою відзначення Дня слов’янської писемності і культури в читальній залі бібліотеки ДНЗ УЦПТО оформлено книжково-ілюстративну виставку «Слов’янська писемність – безцінне надбання людства».

Представлена література скомпонована в таких розділах: - «Джерела духовної спадщини» - «Творці слов’янської азбуки» Сподіваємось, бібліотечні книги та публікації з періодичних видань, представлені на цій виставці, будуть цікавими й корисними для відвідувачів, адже вони знайомлять з історією виникнення письма, з’ясовують витоки нашої мови, її місце серед інших слов’янських мов; викривають історичні аспекти внеску братів Кирила та Мефодія в історію освіти, культури слов’янських народів та розвитку писемності; виховують повагу до історичного минулого, почуття поваги до слов’янських учителів, спонукають до вивчення мов і культур. Вивчаємо історію рідної землі! А добірка книжок стане вам у нагоді!


5 переглядів

Останні пости

Дивитися всі

Comments


Якір 1
bottom of page