Книжково-ілюстративна виставка-інсталяція «Великодні барви»


У мирі та щасті,

Добрі та любові

Святкуймо Великдень в родинному колі!


Світлі і радісні дні Христового Воскресіння знову приходять на землю України, одвічні, як людське прагнення до гармонії, краси, радості і миру. Це світле і добре свято несе з собою віру, надію і любов.

Напередодні Великодніх свят у читальній залі бібліотеки ДНЗ УЦПТО оформлено книжково-ілюстративну виставку-інсталяцію «Великодні барви».

Працівниками бібліотеки вдало підібрані книги, з яких майстерно викладено такі пасхальні атрибути, як писанка, свічка, пасха та та перші букви пасхального вітання «Христос Воскрес!», що є основними символами Великодня. На створення інсталяції використано 140 книг різного формату і вироби учнів групи № 1 та групи № 11 (Слюсар із складання МК, електрозварник РЗ).

Про походження свята та народні традиції, особливості відзначення Великодня в Україні розповідають видання, які представлені на презентованій виставці. Відвідувачі бібліотеки можуть ознайомитися із книгами українських етнографів та дізнатись , що потрібно покласти у Великодній кошик, господині віднайдуть смачні рецепти пасок, великоднього печива та красиві великодні декорації для своєї оселі.

Тож у ці святкові дні Воскресіння Христового запрошуємо вас до читального залу на перегляд книжково-ілюстративної виставки-інсталяції «Великодні барви».


4 перегляди