top of page

Книжково-ілюстративний екологічний фоторепортаж «Збережемо красу Землі»

Оновлено: 9 жовт. 2023 р.

Зупинися, людино, на мить…

І відчуй, як планеті болить.

Як із серця крик вирина –

Зупинися, Земля в нас одна!


5 червня відзначається Всесвітній день охорони навколишнього середовища. Свято було засновано Генеральною асамблеєю ООН у 1972 році. Охорона навколишнього природного середовища - система державних і суспільних заходів (технологічних, економічних, адміністративно-правових, просвітницьких, міжнародних), спрямованих на збереження та розвиток природоохоронного руху і природних ресурсів.

З нагоди відзначення Всесвітнього дня охорони навколишнього середовища працівники бібліотеки ДНЗ УЦПТО пропонують читачам переглянути книжково-ілюстративний екологічний фоторепортаж «Збережемо красу Землі».

Виставка покликана привернути увагу читачів до екологічних проблем та сприяти розумінню того, що основною рушійною силою природоохоронних заходів є людський фактор.

Сучасні посібники з екології та підручники з природничих дисциплін «Екологія», «Основи екології», «Основи загальної екології та природо існування» ознайомлять з основними закономірностями взаємодії людини, суспільства і природи, особливостями впливу антропогенних факторів на природне середовище, охорону та раціональне природокористування. А вдало підібраний книжково-ілюстративний матеріал ще раз нагадає всім нам про неперевершену красу нашої планети.

Тож запрошуємо всіх до цікавого та змістовного перегляду і пам'ятаймо, що саме від нас залежить наше майбутнє та майбутнє наших дітей!

7 переглядів

Останні пости

Дивитися всі

Comments


Якір 1
bottom of page