Мило своїми руками – надійний антисептик

Оновлено: 17 черв 2020 р.

Пандемія коронавірусу COVID19 змінила традиційний життєвий уклад в усьому світі. Дезорієнтованість, невпевненість у майбутньому поряд з обмеженням пересування, постійним перебуванням в одному просторі загострили наявні проблеми та створили нові. Важливість стабілізації емоційного стану, відновлення відчуття контролю над своїм життям, подолання індивідуальної паніки виходять на перше місце.

Коронавірус виглядає страшним, а рекомендації щодо необхідності частішого прибирання, носіння маски, дистанціювання, дотримання елементарних правил гігієни виглядають занадто просто. Дуже ефективним способом запобігання інфекції виявилося часте ретельне миття рук з милом. Мило ручної роботи має властивості запобігати сухості рук, лущення, відчуття дискомфорту, появи тріщинок та ще гірших наслідків, до яких може привести часте миття та дезінфекція рук.

Вихованці групи 1С разом з вихователем Світланою Рудою вирішили виготовити натуральне мило, яке б не подразнювало шкіру, мало приємний аромат та не шкодило довкіллю. Ознайомились з методами виготовлення мила, різновидами натуральних барвників та ароматизаторів, способами формування та упаковки готових виробів.

За основу мила ми взяли дитяче мило, яке не містить барвників, хімічних домішок та не має сторонніх запахів. На світлинах показані етапи виготовлення мила студентами. Зібрані студентами пелюстки шипшини та троянд були використані для ароматизації. Відомо, що пелюстки шипшини мають омолоджуючу дію, вирівнюють колір шкіри, усувають сухість та лущення. Їх аромат заспокоює, налаштовує на ліричний лад, занурює в тепле літо та гарний настрій. Мило виготовлене власноруч стане прекрасним подарунком для ближніх.

Єднання з природою, спільні творчі дії, взаємодопомога – допоможуть нам подолати тривоги та страхи, пов’язані з пандемією.

Останнім часом виготовлення мила своїми руками стало дуже популярним заняттям. І це не дивно, адже хто хоч раз спробував варити мило, швидше за все, закохається у це цікаве та творче заняття.


12 перегляд