Міністерство освіти і науки України про: "Фінал Всеукраїнських конкурсів фахової майстерності"Через карантин фінал Всеукраїнських конкурсів фахової майстерності вперше відбудеться онлайн. Для того, щоб захід пройшов прозоро, а оцінювання учасників було об'єктивним, МОН надало організаторам докладні рекомендації. У них зазначені правила проведення конкурсу, критерії оцінювання робіт за кожною професією, вимоги до локації та техніки, перелік матеріалів тощо. Лист із методичними рекомендаціями був розісланий сьогодні, 23 березня 2021 року, обласним управлінням освіти та навчально-методичним центрам профосвіти.


Змагання відбудуться у квітні-травні за 5-ма професіями, а саме: "Верстатник широкого профілю", "Перукар", "Електрогазозварник", "Штукатур" та "Машиніст тепловоза" bit.ly/3tKW48C.


"Ми разом з іншими членами оргкомітету конкурсу підготували такі детальні роз'яснення для того, щоб регіональні управлінці мали чітке уявлення про перебіг змагання. Для нас дуже важливо, щоб цей новий формат не вплинув на прозорість та чесність результатів. Тому кожен учасник виконуватиме завдання в режимі постійного відеозв’язку з журі, а ще його супроводжуватиме технічний фахівець та асистент", – зазначив заступник Міністра освіти і науки Ігор Гарбарук.


Докладніше: bit.ly/3cfVWZ0

6 перегляд