НАВЧАЛЬНО-ПРАКТИЧНИЙ СЕМІНАР ДЛЯ ПЕДАГОГІВ БУДІВЕЛЬНИХ ПРОФЕСІЙ


У рамках співпраці закладів професійної (професійно-технічної) освіти з підприємством-виробником будівельних матеріалів – ТзОВ «Снєжка-Україна», за сприяння Навчально-методичного центру професійно-технічної освіти у Закарпатській області проведено навчально-практичний семінар «Інноваційні технології та використання сучасних опоряджувальних матеріалів у будівництві». Вебінар відбувся 17 лютого 2022 року. У заході взяли участь викладачі спеціальних дисциплін та майстри виробничого навчання 6 ЗП(ПТ)О, які здійснюють підготовку кваліфікованих робітників із будівельних професій.

Із вступним словом до присутніх звернулася директор НМЦ ПТО Ольга Слюсарєва, яка зазначила, що сьогодні наш партнер – ТзОВ «Снєжка-Україна», проводить черговий семінар-практикум для педагогічних працівників профтехосвіти області. Зазвичай подібні навчання компанія організовувала на базі Навчально-практичного центру сучасних будівельних технологій та матеріалів «Снєжка» Державного навчального закладу «Ужгородський центр професійно-технічної освіти».

Спікером вебінару виступав Олег Балаким – фахівець з проведення навчання та технічного консультування компанії. Він представив презентацію, відеоролики про нові лінійки фарб, зокрема EKOPlus, ґрунтувальні емульсії, шпаклювальні гладі Acryl-PUTZ, протигрибкові засоби та інші будівельні матеріали торгових марок групи підприємств «Sniezka». Детально зупинився на особливостях технології їх використання, порівняльній характеристиці властивостей, перевагах та недоліках.

Під час онлайн-зустрічі представник підприємства відповів на запитання учасників вебінару та анонсував створення онлайн-платформи, на якій будуть розміщені навчальні матеріали із сучасних будівельних технологій ТзОВ «Снєжка-Україна».

На завершення Ольга Слюсарєва висловила подяку товариству «Снєжка-Україна» від імені всієї педагогічної спільноти закладів професійної освіти за системну роботу з підвищення кваліфікації, надання методичних та наочних матеріалів із сучасних технологій компанії «Sniezka».

Директор ДНЗ УЦПТО Сергій Тимко0 переглядів