Немає нічого дорожчого за життя і здоровя людини. (Народна мудрість)


Відомо, що найдорожчий скарб будь-якої людини - це її власне життя і здоровя. Незнання або невміння дотримуватися певних правил може привести до втрати як здоровя так і життя.

Щороку зростає інтенсивність автомобільного руху на дорогах. А це в свою чергу підвищує відповідальність усіх учасників дорожнього руху : водіїв, пішоходів¸пасажирів. Тому, щоб зберегти своє життя та здоровя потрібно завжди чітко дотримуватися встановлених правил дорожнього руху.

З метою формування навичок безпечної поведінки на вулицях і дорогах, удосконалення і узагальнення знань з правил дорожнього руху, до закладу освіти сьогодні завітали Павлишинець Маряна та Рукавішнікова Тетяна інспектори відділу звязків з громадськістю Управління патрульної поліції у Закарпатській області. Вони ознайомили здобувачів освіти із правилами дорожнього руху при їзді на велосипеді, скутері, про важливість світловідбиваючих елементів на одязі в темну пору доби. А також нагадали, як правильно переходити пішохідний перехід та про першочергові дії при дорожньо-транспортних пригодах. На завершення було переглянуто відеоролик «Обовязки та права пішоходів»
11 переглядів