Обери професію - забезпеч майбутнє!


Учні гуртка"Комп'ютерна грамотність" : Данильцев Максим, Балог Андрій,Дужар Андрій під керівництвом викладача інформатики та інформаційних технологій Завадського І.В. та методиста Тютюнник В.Є. розробили та створили постер до професії Електрозварювальник ручного зварювання.

Ідея та мета створення постеру полягають у популяризації та підкресленні затребуваності професії Електрозварник ручного зварювання. Новітні технології зварювання дозволяють проводити та виконувати найскладніші завдання, котрі ставить сучасне життя.

Постер розділено на дві частини: Перша частина - сучасне використання технологій зварювання, а саме, у таких галюзях,як: медицина, зварювання у космічному середовищі,зварювання під водою,тощо.Друга частина - технології майбутнього: зварювання на Евересті, зварювання на планеті Марс, зварювання у галузях,пов'язаних з генетикою,біотехнологіями, біофізикою, біоінженерією,тощо.

Дві половини постеру символічно з'єднує стилізований міст Патона, як вказівник руху до майбутнього, котре реалізується у ДНЗ УЦПТО, в нашому закладі на базі Центру новітніх технологій зварювання.

Унікальність контенту постеру полягає у заохоченні молоді та всіх бажаючих оволодіти сучасною професією, обрати своє майбутнє, та провести невелику промо, та PR-акцію нашого закладу.

Постер взяв участь у конкурсі "Майбутнє роботи 2030".


4 перегляди