Позитивні емоції від побаченого в музеї

Оновлено: 7 черв. 202103 червня 2021 року керівник гуртка «Я – українець» Соколівська О.А. разом із гуртківцями відвідали Закарпатський обласний краєзнавчий музей імені Тиводара Легоцького.

Під час екскурсії гуртківці відвідали каплицю колишньої духовної семінарії, ознайомились з історією Ужгородського замку та самого міста, історією релігії і розвитком духовної культури краю на прикладі цікавих речових експонатів, меблів 17ст. – 20 ст., стародавніх і рідкісних рукописних та друкованих книг ( серед них можна назвати «Королівське Євангеліє» 1401, «Острозьку біблію» Івана Федорова 1581, познайомились із експозицією народного вбрання та вишиванок Закарпаття. До найцінніших зібрань музею належать передусім його археологічні колекції: збірка бронзових скарбів і кельтських старожитностей.

Особливу зацікавленість в учнів викликала нова експозиція із фондової колекції холодної та вогнепальної зброї 17 - поч. 20 ст., взірці художнього та побутового литва на Закарпатті з кінця 18 - поч. 20ст.

На згадку про відвіданий краєзнавчий музей гуртківці сфотографувались біля литої залізної скульптури давньогрецького героя Геракла та перед замковою брамою.9 переглядів