top of page

Профорієнтаційні заходи у ДНЗ УЦПТО

Оновлено: 30 квіт. 2023 р.


Вибір професії — один з головних життєвих виборів, який здійснює

людина в юному віці. Він має велике значення як для самої людини, так і для

суспільства.

Вибір професії — це по суті, вибір життєвого шляху, вибір долі.

З метою формування в учнів професійного самовизначення у Державному навчальному закладі «Ужгородський центр професійно-технічної освіти» налагоджена робота з професійної орієнтації.

Ефективність цієї роботи  має забезпечити виконання держзамовлення

на підготовку кваліфікованих робітничих кадрів та  формування позитивного

іміджу закладу освіти.

Досвід попередніх років доводить, що якісна профорієнтаційна робота, проведення Днів відкритих дверей, на які запрошуються випускники шкіл міста і району, їхні батьки, вчителі, заступники з виховної роботи, педагоги-організатори дає позитивні результати.

Профорієнтаційні заходи відбулися у Державному навчальному закладі «Ужгородський центр професійно-технічної освіти» з 24 квітня по 28 квітня 2023 року. Організовані зустрічі з учнями випускних класів шкіл міста Ужгорода, проведені профорієнтаційні тренінги, екскурсії, майстер-класи з усіх професій. Під час  зустрічі  учні отримали детальну інформацію про Державний навчальний заклад «Ужгородський центр професійно-технічної освіти», про правила прийому та професії, мали можливість визначитися у виборі майбутньої професійної діяльності, навіть спробувати себе у якості зварника, електрика, автослюсаря або маляра-штукатура.
10 переглядів

Останні пости

Дивитися всі

Comments


Якір 1
bottom of page