top of page

«Реалії сьогодення та місце будівельної галузі в них» - тема обласної методичної секції.22 листопада на базі ДНЗ «Ужгородський центр професійно-технічної освіти» відбулося засідання обласної методичної секції педагогічних працівників професій будівельної, деревообробної галузей та виробництва художніх виробів на тему «Реалії сьогодення та місце будівельної галузі в них». У засіданні взяли участь педагоги п’яти закладів П(ПТ)О області, де здійснюється підготовка здобувачів освіти з професій будівельного напрямку.

Робота методичної секції розпочалася з презентації представника ТзОВ «Снєжка-Україна» Івана Мотринця, який ознайомив присутніх із новітніми технологіями та матеріалами компанії, які використовуються для виконання штукатурних робіт, таких як ŚNIEŻKA ACRYL-PUTZ® TG50 ШТУКАТУРКА ГІПСОВА, шпаклювальна маса для розшивки швів гіпсокартонних плит без армувальної стрічки ACRYL-PUTZ® MS30, гіпсовий клей для приклеювання гіпсокартонних плит ACRYL-PUTZ® KG31 тощо. Він наголосив на їх головних перевагах і вигодах. У свою чергу про тісну співпрацю з товариством розповіла методист Ужгородського центру ПТО Крістіна Потапова.

Багато нового та цікавого для учасників секції було в презентаціях декана інженерно-технічного факультету, доцента Йолани Голик (тема «Містобудування і будівництво. Енергозберігаючі технології в сучасному будівництві») та викладачів кафедри міського будівництва та господарства Ужгородського національного університету – старшого викладача Михайла Несуха («Сучасне програмне забезпечення – основа якісної підготовки спеціалістів будівельної галузі») та доцента Ірини Куцини («Безпека під час навчання: організація бомбосховищ у закладах освіти»).

Після цього методист Навчально-методичного центру ПТО Тетяна Савченко розповіла присутнім про професійні стандарти, які є основою формування національної рамки кваліфікацій.

З початку вторгнення рф до України велика кількість підприємств була релокована у більш безпечні регіони, зокрема Закарпаття. Таким чином, Закарпаття і релокація – стали вже синонімами. Одним із таких підприємств стало ТОВ «Isatex Invest Group», історія якого розпочалася в м. Мелітополь з невеликого приватного бізнесу, що, за рахунок швидкого розвитку, в результаті, придбав форму багатогалузевого холдингу.

В Ужгороді Isatex Invest Group створює багатофункціональний комплекс «Modul-M» та апарт-комплекс Тиса Renovation, з яким мали можливість ознайомитися учасники методичної секції. Екскурсію комплексом провели директор В’ячеслав Акулов та менеджери Вікторія Коломійчук та Вікторія Кліментьєва.
4 перегляди

Останні пости

Дивитися всі

Comments


Якір 1
bottom of page