Свято Миколая кличе нас до милосердя

Оновлено: 20 груд. 2019Щорічно, 19 грудня, православний світ вшановує пам’ять Святого Миколая. Цей день є чарівним часом дарувати подарунки і загадувати бажання. За традицією, цієї ночі діти отримують подарунки. Тому вони вірять у диво, яке творить Святий Миколай і вчаться у святого бути милосердними.

Святий Миколай завітав і до ДНЗ «Ужгородський центр професійно-технічної освіти» та привітав всіх учнів, викладачів, майстрів виробничого навчання зі святом, побажав їм щастя і доброї дороги до успіху, здійснення заповітних бажань і щирих сподівань.

Свято Миколая кличе нас до милосердя, будить наше людське сумління, вчить нас злагоди і доброзичливості, любові до ближнього, до оточуючого середовища, до своєї неньки України. Саме в цей день члени ради учнівського самоврядування прийшли з подарунками до діток Ужгородської міської лікарні та привітали їх зі святом.

Наші учні не забули і про тих, завдяки яким майорить сьогодні синьо-жовтий прапор свободи в нашій Україні, хто дає можливість навчатися під мирним небом і виготовили для них своїми руками ляльки-мотанки – ангелочків, які будуть передані захисникам України.


18 переглядів